Trešdiena, 2019.gada 17.jūlijs Vārda dienas svin: Aleksejs, Aleksis      
  • Āzija
  • Plašā pasaule
  • Autobusu braucieni
  • Eksotiskie ceļojumi
  • Multitūres
Augstie Tatri
Slovākijas dabas skaistums


Brauciens nelielā grupā ar mikroautobusu Jums vēlamos datumos!
1. diena.
7:00 izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Č
enstohovas klostera apskate. Ap 24:00 ierašanās galamērķī.

2. diena.
Iepazīšanās ar kalniem. Uzbraucam ar vilcieniņu no Stary Smokovec uz Hrebeņok staciju. Krāšņie Studena ūdenskritumi. Kalnu būdiņa ar vēsturiskiem kalnoskāpēju atribūtiem. Gājiens pa Tatru maģistrāli pa ainavisku un cilvēku rokām darinātu akmeņu taku. Skalnate Pleso ezers un pacēlāja starpstacija. Ja ir iespēja un vēlēšanās, var uzbraukt ar pacēlāju līdz Lomnickij Štit virsotnei, kas ir augstākā tūristiem sasniedzamā virsotne Augsto Tatru kalnu masīvā. Brauciens ar pacēlāju lejup uz Tatranska Lomnica ciematiņu, no kurienes ar kalnu piekājes tramvaju nokļūstam atpakaļ Stary Smokovec. Vakars mājās.

3. diena.
Polijas augstākās virsotnes Rysy, kas atrodas uz Slovākijas un Polijas valstu robežas, iekarošanas diena. Simboliskā Tatru kapsēta. Ainaviski skati kalnu piekājē pie Popradske Pleso ezera. Pa ceļam iespēja satikt kalnu namiņu mantu nesējus ar iespaidīgām kravām. Virsotnes kāpienā sastopami ķēžu posmi. Kalns piemērots vidējas sagatavotības tūristam. Katrs iet pēc savām spējām. Vakarā - Vrbovas baseinu apmeklējums.

4. diena.
Ekskursiju diena. Demanovas stalaktītu alas Zemo Tatru kalnu masīvā. Stāvā klintī uzceltā vairākpakāpju Oravas pils - iespaidīga no attāluma un interesanta no iekšpuses. Dažādu pils telpu apskate, interesantas ekspozīcijas, kāpnes, balkoniņi un nocietinājumi. Popradas individuāla apskate, lielveikals un Popradas akvaparka apmeklējums.

5. diena.
Dobšinskas ledus ala. Aktīva pastaiga pa Slovenskij Raj (Slovāku paradīze) nacionālo parku. Kalnu upīšu brīnišķīgie kanjoni ar ūdenskritumiem. Kāpelēšana pa trepēm un tiltiņiem. Ķēžu posmi. Adrenalīna deva ikvienam! Vēsturiskā Levoča. Vakars mājās sarunu un galda spēļu gaisotnē.
 
6. diena.
Diena Augsto Tatru kalnu masīvā. Izvēlamies kalnu maršrutu pēc grupas vēlmēm un spējām. Varianti daudz: Solisko virsotne, Zaļā ezera ieleja, kalnu pārejas Mazajā vai Lielajā Studena ielejā, Krivāns, Gerlaha piekājes taka utt. Iespēja dienu pavadīt arī individuāli, saskaņojot to iepriekš ar grupas vadītāju. Vakarā - nacionālās vakariņas vietējā krodziņā "Koliba".
 
7. diena.
Agri no rīta izbraucam mājup. Atgriešanās Rīgā ap pusnakti.

*Pēc grupas ieskatiem var tikt mainīti gan aktīvo "kalnu dienu" maršruti, gan ekskursiju dienas aktivitātes. Iespējamas dažādas variācijas atkarībā no grupas sagatavotības līmeņa un vēlmēm.

Brauciena cena: EUR 285 / 7 dienas

Cenā ir iekļauts:
- brauciens turp un atpakaļ ar 8+1 vietīgu mikroautobusu;
- naktsmītnes apartamentos - viesu mājās;
- grupas vadītāja pakalpojumi;
- veselības apdrošināšana.

Cenā nav iekļauts:
- ēdināšana, tai skaitā nacionālās vakariņas;
- ieejas maksas apskates objektos un baseinos;
- pacēlāji;
- personīgie tēriņi.


Plašāka informācija pa tālruni 27061772 pie Mārtiņa vai pa e-pastu: info@triade.lv
  • Pieteikties jaunumiem
    

    

  • Piligrimu ceļi jeb Trekings
  • Velo braucieni
  • Čarterlidojumi
  • Citi pakalpojumi