Trešdiena, 2019.gada 17.jūlijs Vārda dienas svin: Aleksejs, Aleksis      
  • Āzija
  • Plašā pasaule
  • Autobusu braucieni
  • Eksotiskie ceļojumi
  • Multitūres

Pa kalnu takām Itālijas Dolomītalpos 2016.gadā 

(Adamello, Brentas dabas parki) 

Gan iesācējiem, gan ar pieredzi!

no 24.jūlija līdz 5.augustam (braucot ar autobusu)

no 26.jūlija līdz 4.augustam (lidojot līdz Minhenei)


Maksa: 535 Eur
(tiem, kuri lido, papildus aviobiļetes cena)

Kāds populārs autors savulaik ir teicis: nekas nevar būt labāks kā nodoties kalnu pastaigām un baudīt brīnišķīgo, daudzveidīgo, kontrastaino kalnu ainavu gūstot estētisku un fizisku baudījumu un saglabājot to vēl ilgi pēc kalnu ceļojuma. Ir vērts aizbraukt uz kalniem un izbaudīt šīs sajūtas katram.

Kopējais ceļojuma ilgums ir 13 dienas (ja brauc ar autobusu). Kalnos būsim 8 dienas, kad staigāsim pa dažādām kalnu takām. Kalnos dalībnieki dalīsies divās grupās – vieni ies vieglākus maršrutus, otri – jau grūtākus un tehniskākus maršrutus. Būs iespējams pastaigāt ar speciālo aprīkojumu pa speciāli aprīkotiem trošu maršrutiem ar noteiktu sagatavotību. Paredzēts kāpt arī kādā no virsotnēm, ar nosacījumu, ka būs labi un piemēroti laika apstākļi, kā arī pietiekoša fiziskā un tehniskā sagatavotība. Speciālās tehniskās iemaņas vienkāršākajiem maršrutiem apgūsim uz vietas.

Dzīvosim labiekārtotā kempingā Adamellā, Brentas kalnu dabas parkā, gleznainā ielejā nepilna kilometra augstumā. Kalnos grupu vadīs pieredzējis grupas vadītājs. Vakaros ir paredzēts kopējs grupas pasākums – zupas varīšana.

Dalībnieki pēc izvēles grupas varēs mainīt pa dienām,  vai vispār kādu dienu varēs baudīt vienkārši kalnus, ejot individuāli izvēlētā maršrutā. Katrai grupai būs savs pavadonis.

Dalībniekiem brauciens uz Itāliju turp un atpakaļ plānots ar autobusu. Iespējams lidot arī ar lidmašīnu līdz Minhenei un uzsākt maršrutu no turienes. Dzīvošana paredzēta kempingā, teltīs vai mājā. Katru vakaru atgriezīsimies nakšņot kempingā, bet ir paredzēta arī kāda nakšņošana kalnu mājās.

Ejot pa parastajām kalnu takām, īpašu inventāru nevajadzēs, izņemot piemērotus apavus (ieteicams paņemt līdzi varbūt arī nūjas). Tiem, kuri vēlēsies, un ejot pa sarežģītākiem maršrutiem, būs nepieciešams speciāls kalnu tūrisma inventārs, kuru iepriekš ieteiks vadītāji. Daļu no speciālā inventāra centīsimies sagādāt tepat Latvijā uz vietas. Ja kas trūks, tad to varēs izīrēt uz vietas kalnos.

Lai iegūtu papildus informāciju, lūdzu, zvaniet pa tālruņa Nr. 27061772 Mārtiņam.

Aicinām pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!  • Pieteikties jaunumiem
    

    

  • Piligrimu ceļi jeb Trekings
  • Velo braucieni
  • Čarterlidojumi
  • Citi pakalpojumi